Veľkosť hojdacej siete

Pri výbere hojdacej siete má veľký význam jej veľkosť. Veľkosť siete ovplyvňuje komfort ležania či sedenia v sieti a sedačke. Preto treba vyberať podľa toho, kto bude sieť používať. V ponuke nájdete:

Hojdacia sieť pre jedného

Sieť s minimálnou šírkou 140 cm sa nazýva hojdacia sieť pre jedného. Sú kompaktné, priestorovo úsporné a môžu byť ľahko umiestnené v malých miestnostiach, na terase, či balkóne. Minimálna vzdialenosť medzi závesnými bodmi je 270 cm a výška by nemala byť nižšie ako 120 cm.

Dvojitá hojdacia sieť

Siete s minimálnou šírkou 160 cm sú dvojité hojdacie siete. Sú veľké, veľmi pohodlné a ponúkajú dostatok priestoru až pre 2 osoby. Minimálna vzdialenosť medzi závesnými bodmi je 310 cm. Výška bodov by nemala byť umiestnená nižšie ako 140 cm.

Rodinná hojdacia sieť

Siete so šírkou väčšou ako 180 cm sa nazývajú rodinné hojdacie siete. Nezáleží na tom, či je na sieti jedna osoba, alebo celá rodina. Rodinná hojdacia sieť je jedinečná a veľmi pohodlná. Ak chcete upevniť hojdaciu sieť, je potrebná minimálna vzdialenosť 360 cm medzi závesnými bodmi. Zároveň oba závesné body by nemali byť umiestnené nižšie ako 160 cm.


Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete