Kvalitná alebo lacná hojdacia sieť?

„Nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci“

Každý deň v poštovej schránke nachádzame množstvo letákov od Lidl, Hornbach či Möbelix, kde na nás vykúkajú pekne nakreslené hojdacie siete a závesné kreslá za super akciové ceny od 5 do 14 eur. Aj Vy túžite po hojdacej sieti a táto ponuka Vás určite láka. Pýtate sa sami seba či sa oplatí investovať viac a aké sú výhody kvalitnej hojdacej siete?

Skvelou, aj keď asi jedinou výhodou lacnej hojdacej siete je jej cena. Cena 5 eur je naozaj veľmi lákavá. Preto ak nechcete minúť viac, môžete to samozrejme vyskúšať. Na konci sezóny, ak budete mať šťastie, že Vám dovtedy vydrží, možno zmeníte názor. :-)

Je pochopiteľné, že za túto cenu nedostanete kvalitné prevedenie, trvácnosť ani štýlový dizajn. Práve preto existujú na druhej strane hojdacie siete kvalitné, ktoré tieto vlastnosti majú, aj keď ich cena je vyššia. Špičkoví svetoví výrobcovia hojdacích sietí a závesných kresiel poskytujú prvotriednu kvalitu materiálov a spracovania. Na výrobu používajú vysokokvalitné materiály, ktoré sú navyše šetrné k životnému prostrediu. Produkty z týchto materiálov sú príjemné na dotyk, nevyvolávajú alergie a sú aj veľmi trvácne.

Vďaka jedinečnému dizajnovému prevedeniu a kvalite sa tieto hojdacie siete stali vyhľadávaným tipom na darček pre blízkych a priateľov . Každého z nás by predsa potešilo dostať niečo originálne. A tomu, koho máme radi a vážime si ho, by sme predsa nekúpili jednorazový darček v podobe lacnej hojdacej siete, nevhodnej ani pre domácich miláčikov.

„Komfort lacných výrobkov ide veľmi rýchlo dolu vodou a to kľudne môžeme brať ako nepísané pravidlo, ktoré sa dá pozorovať prakticky pri všetkom.“

lacná hojdacia sieť

kvalitná hojdacia sieť

Kvalitná hojdacia sieť Vám pri správnom zaobchádzaní vydrží dlhé roky bez toho, aby zmenila svoj tvar, farbu či ďalšie vlastnosti. Ležanie v kvalitnej priestrannej sieti Vám poskytne nesmierne príjemný pocit a pohodlie. Nemusíte sa báť, že sa Vaše oblečenie nečakane zafarbí na farbu siete, ani, že sa Vám rozpadne po pár dňoch.

Svetoví výrobcovia, medzi nimi aj La Siesta, ďalej poskytujú širokú škálu farebnosti (od jednoduchej béžovej až po množstvo farebných kombinácií) a niekoľko veľkostí sietí s nosnosťou od 80 do 200 kg, takže na svoje si príde každý.

Nie len hojdacia sieť, ale aj závesné hojdacie kreslo môže byť „na jedno použitie“, alebo také, z ktorého sa budete tešiť dlhé roky.

Kvalitné závesné kreslá obsahujú veľké množstvo zosilnených závesných šnúr a kvalitnú rozpernú tyč z odolného bambusu, vďaka čomu sú komfortné a priestranné. Kvalitné kreslá sú navyše ukončené integrovaným otočným čapom, vďaka čomu sa s kreslom môžete pohodlne a bezpečne otáčať okolo vlastnej osi, bez toho aby sa pri tom krížili závesné šnúry.

lacné kreslo

kvalitné kreslo

Aj tieto závesné kreslá nájdete v širokej škále farieb s nosnosťou až do 160 kg. Kvalitné závesné kreslá sa k tomu na rozdiel od tých lacných modelov dajú po zašpinení jednoducho vyprať v práčke a používať ďalej. Dizajnovo Vám krásne doladia interiér, terasu či záhradu.

Takže už si len vybrať :-). Ak ste sa rozhodli pre kvalitu, príďte si do našej predajne v Senci pozrieť a ohmatať materiál kvalitných sietí La Siesta. Ak k nám máte ďaleko, celú ponuku sietí sa kresiel nájdete na našej stránke hojdi.sk.


Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete