HOJDACIA SIEŤ S TYČOU

Hojdacie siete s tyčou sú ďalším krokom vo vývoji klasickej hojdacej siete. Ponúkajú mnoho výhod a sú najmä komfortnejšie.

Pre tých, ktorí milujú slniečko, ponúka ležanie bez vrhania tieňa pri slnení. Sú mimoriadne populárne pre použitie v exteriéri.

Každý milovník hojdania v sieti vie, že v hojdacej sieti s tyčou je hojdanie intenzívnejšie. To je spôsobené závesným ramenom, pretože rozdeľuje váhu inak ako bežná hojdacia sieť.

Hojdacia sieť s tyčou ponúka príjemnejšie ležanie, podobné ako v posteli, pretože neprehýba telo. Tkanina je rozprestretá a ponúka pohľad do Vášho okolia bez obmedzenia.

Zatiaľ čo na hojdacej sieti bez tyče je potrebné ležať diagonálne, na sieti s tyčou je najpohodlnejšie ležanie pozdĺžne. Siete s tyčami sú veľmi populárne v Severnej Amerike, kde nemôžu chýbať v takmer žiadnej záhrade.

Zavesenie hojdacej siete s tyčou

Zavesenie siete s tyčou je iné, ako pri klasickej sieti. Čím viac je sieť s tyčou napätá, tým je vyšší komfort ležania. Budete potrebovať pre ňu trochu viac miesta. Hojdacia sieť s tyčou dĺžky 4 m, musí byť zavesená vo výške 1 m. V prípade, že sieť je kratšia, musí byť aj výška kotvenia menšia.


Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete