Deň hojdacích sietí

22 Júl je medzinárodným dňom hojdacích sietí. Čas, keď treba spomaliť a dopriať si aspoň trochu pasívneho oddychu. Veď teraz je na to príležitosť.

O čom je deň hojdacích sietí?

Deň hojdacích sietí je o potrebe aspoň na chvíľu spomaliť, vydýchnuť celoročný stres a vychutnať si chvíľu ničnerobenia aspoň na pár hodín. Hojdacie siete sú symbolom maximálneho oddychu. Pôvod tohto dňa je neznámy. Daný deň získava na dôležitosti po Amerike stále viac aj v Európe , keďže ľudia pracujú stále vo väčšom strese, majú menej a menej času. Niekedy sa nezastavia a nenačerpajú energiu niekoľko rokov po sebe. Vidíte sa v tom aj vy?

Predstavte si, že chvíľu vôbec nič nemusíte robiť, nenaháňa vás priateľ(-ka), manžel(-ka), svokra, pes, či váš vnuk. Zastavte sa na chvíľu, svet sa zatiaľ nepretočí. Zasnívajte sa a predstavte si ideálny oddych. Väčšina ľudí vidí rovnaký obraz.

Hojdacia sieť medzi palmami pri mori.
V nej vy so slameným klobúkom a drinkom.
Hore nohami.

Och…

Nemusíte ležať v Karibiku, podobnú atmosféru si môžete vytvoriť aj doma. A keď chcete, daný moment si môžete v hojdacej sieti zopakovať počas roka vždy, keď sa Vám zachce, alebo potrebnujete na chvíľu úplne vypnúť. More si do záhrady alebo na terasu domu síce nepriveziete. Ani palmy Vám doma asi nerastú. Ale také 2 stromy alebo drevená terasa ich určite fantasticky nahradia. Stačí mať kvalitnú hojdaciu sieť s príslušenstvom a nielen susedia Vám budú závidieť. Hojdacia sieť sa dá zavesiť na množstvo rôznych miest pri dome, v záhrade, alebo v interiéri domu či bytu. Váš energetický potencál tak výrazne zvýšite luxusným oddychom vždy, keď to potrebujete.

Ak chcete aby sieť slúžila Vám a nie vy sieti, vyberte si kvalitu overenej značky LA SIESTA.

Preto, dajte dnes práci česť a robote pokoj! Vyložte si nohy v sieti a nechajte zaspievať Kristínu „V sieti ťa mám“ a konečne vypnite – veď je Piatok (r.2016), doprajte si zaslúžený relax.


Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete