Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime

Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime
Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime Závesné kreslo Sonrisa Basic Outdoor lime
Cena 89.90
pohojdáte sa o 10 dni

Závesné kreslo Sonrisa Basic

Závesné kreslo La Siesta Sonrisa s rozpernou tyčou, vyrobené z vodeodolného materiálu HamacTex® predstavuje obľúbenú oázu pokoja a pohody v žiarivých farbách leta. Zosilnené okraje zvyšujú odolnosť tkaniny proti roztrhnutiu. Veľký počet závesných šnúr zaisťuje rovnomerné rozloženie váhy, neobyčajný komfort i dlhú životnosť.

Integrovaný poistný čap umožňuje bezpečnú 360° rotáciu. Rozperná tyč je vyrobená z prvotriedneho bambusu, ktorý je nielen krásny na pohľad, ale aj pevný a odolný proti poveternostným vplyvom.

Odolný materiál

HamacTex® je polypropylénové vlákno vyvinuté špeciálne pre hojdacie siete a ich osobité nároky. Tkanina sa vyznačuje vysokou rezistenciou voči vlhkosti a vode, nízkymi sklonmi k nabíjaniu statickou elektrinou a žmolkovaniu. Má dobrú pevnosť a odolnosť proti oderu.

Syntetická látka HamacTex je na dotyk i pohľad nerozoznateľná od bavlny. Vďaka tomu, že nezadržiava vlhkosť, sa v nej nedržia plesne ani baktérie. Ak zmokne, uschne rýchlo a bez pomoci. To ocenia predovšetkým tí, ktorí neradi na konci každého dňa veci zo záhrady upratujú. Látka je navyše odolná proti opotrebovaniu a zašpineniu, sviežosť jej žiarivých farieb neohrozí ani priame slnečné svetlo.

Bambusová tyč

Tyč je vyrobená zo špeciálne pestovaného bambusu. Vďaka náročnej doštičkovej výrobnej technológii má obzvlášť stabilnú štruktúru a príjemne hladký povrch. Bambusové drevo je odolné a môže zostať vonku po celé leto, bez toho, aby jeho stabilita utrpela. Jeho veľmi tmavá farba, získaná špeciálnym karamelizovaním za horúca, je aj optickým pôžitkom.

Zabudovaný otočný úchyt

LA SIESTA vyvinula a patentovala otočný úchyt, slúžiaci k zvýšeniu pohodlia i bezpečnosti. Umožňuje otáčanie okolo vlastnej osi bez toho aby sa šnúry prekrížili.

Zodpovedné lesné hospodárenie

Pečať FSC ® garantuje, že drevo pochádza z ekologického pestovania a všetky jeho ďalšie spracovania podliehajú prísnym pravidlám organizácie Forest Stewardship Council. FSC ®-Licencia Code: CO12427

Technické parametre

  • Celková výška: 155 cm
  • Rozpätie tyče: 110
  • Materiál: 100% bavlna
  • Plocha na sedenie: 140×105 cm
  • Nosnosť: 130 kg
  • Môže sa prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C
  • Krajina výroby: Kolumbia

Minimálna výška pre zavesenie

Ideálna výška pre zavesenie hojdacej sedačky je 200 – 220 cm. V prípade, že je závesný bod vyššie, môžete hojdacia sedačku predĺžiť lanom.

Upevnenie

Závesné kreslo môžete pripevniť do stropu, na konár stromu či trám. Hojdacia sedačka nevyžaduje toľko miesta ako hojdacia sieť a tak sa ľahšie začleňuje do obytných priestorov. Navyše, keď ju už nebudete potrebovať, dá sa s pomocou karabíny ľahko a rýchlo zložiť.

Video

Cena 89.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
Príslušenstvo
Konštrukcia na závesné kreslo Mediterráneo antracit, 130 kg
Stabilný a praktický stojan La Siesta Mediterrá...
Universal Rope - upevnenie závesného kresla
Upevňovací set Universal Rope slúži na upevnen...
Drevený stojan VELA pre závesné kreslá Basic, 130 kg
Drevený stojan pre závesné kreslá LaSiesta Bas...
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete