Závesné kreslo Orquidea Basic purple

Závesné kreslo Orquidea Basic purple
Závesné kreslo Orquidea Basic purple Závesné kreslo Orquidea Basic purple Závesné kreslo Orquidea Basic purple Závesné kreslo Orquidea Basic purple Závesné kreslo Orquidea Basic purple
Cena 89.90
pohojdáte sa o 10 dni

Závesné kreslo Orquidea Basic

Závesné kreslo Orquidea Basic s rozpernou tyčou je určené pre všetkých – malých i veľkých, s nosnosťou so 130 kg. Orquidea sa vyrába v Kolumbii z čistej bavlny vysokej kvality. Vďaka zosilneným okrajom je tkanina výnimočne odolná proti roztrhnutiu. Veľký počet závesných šnúr zaisťuje optimálne rozloženie váhy, neobyčajný komfort i dlhú životnosť.

Integrovaný poistný čap umožňuje bezpečnú 360° rotáciu. Rozperná tyč je vyrobená z prvotriedneho bambusu, ktorý je nielen krásny na pohľad, ale aj pevný a odolný proti poveternostným vplyvom.

Materiál

100% bavlna je príjemná na dotyk, pohodlná a trvácna. Na jej dlhých pevných vláknach farby obzvlášť žiaria.

Bambusová tyč

Tyč je vyrobená zo špeciálne pestovaného bambusu. Vďaka náročnej doštičkovej výrobnej technológii má obzvlášť stabilnú štruktúru a príjemne hladký povrch. Bambusové drevo je odolné a môže zostať vonku po celé leto, bez toho, aby jeho stabilita utrpela. Jeho veľmi tmavá farba, získaná špeciálnym karamelizovaním za horúca, je aj optickým pôžitkom.

Zabudovaný otočný úchyt

LA SIESTA vyvinula a patentovala otočný úchyt, slúžiaci k zvýšeniu pohodlia i bezpečnosti. Umožňuje otáčanie okolo vlastnej osi bez toho aby sa šnúry prekrížili.

Obruba odolná proti roztrhnutiu

Oba okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.

Zodpovedné lesné hospodárstvo

Pečať FSC ® garantuje, že drevo pochádza z ekologického pestovania a všetky jeho ďalšie spracovania podliehajú prísnym pravidlám organizácie Forest Stewardship Council. FSC ®-Licencia Code: CO12427

Technické parametre

  • Celková výška: 155 cm
  • Rozpätie tyče: 110
  • Materiál: látka na sedenie: 100 % bavlna; závesné šnúry: 50 % bavlna, 50 % polyester
  • Plocha na sedenie: 140×105 cm
  • Nosnosť: 130 kg
  • Môže sa prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C

Minimálna výška pre zavesenie

Ideálna výška pre zavesenie hojdacej sedačky je 200 – 220 cm. V prípade, že je závesný bod vyššie, môžete hojdacia sedačku predĺžiť lanom.

Upevnenie

Závesné kreslo môžete upevniť do stropu, na konár stromu či trám. Sedačka nevyžaduje toľko miesta ako hojdacia sieť, a tak sa ľahšie začleňuje do obytných priestorov. Navyše, keď ju už nebudete potrebovať, dá sa s pomocou karabíny ľahko a rýchlo zložiť.

Video

Cena 89.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete