Závesné kreslo Modesta Basic latte

Závesné kreslo Modesta Basic latte
Závesné kreslo Modesta Basic latte Závesné kreslo Modesta Basic latte Závesné kreslo Modesta Basic latte Závesné kreslo Modesta Basic latte
Cena 89.90
pohojdáte sa o 10 dni

Závesné kreslo Modesta Basic

Závesné kreslo Modesta s rozpernou tyčou je vhodné ako bytový doplnok do každého interiéru. Jednofarebná látka je vyrobená z organickej bavlny. Sedačky Modesta v krásnom prírodnom prevedení pôsobia ukľudňujúcim dojmom.

Materiál šetrný k prírode

Šetrnosť voči človeku i prírode – to je podstata ekologického pestovania bavlny. Biobavlna je alternatívou ku konvenčnej bavlne a vyhovuje požiadavkám na ochranu životného prostredia. Bavlna nie je farbená, je veľmi príjemná na dotyk a nezaťažuje životné prostredie, pretože sa k jej výrobe spotrebuje len nepatrné množstvo vody a energie. Neprítomnosť chemických farbív je ďalšie ekologické plus.

Bambusová tyč

Tyč je vyrobená zo špeciálne pestovaného bambusu. Vďaka náročnej doštičkovej výrobnej technológii má obzvlášť stabilnú štruktúru a príjemne hladký povrch. Bambusové drevo je odolné a môže zostať vonku po celé leto, bez toho, aby jeho stabilita utrpela. Jeho veľmi tmavá farba, získaná špeciálnym karamelizovaním za horúca, je aj optickým pôžitkom.

Zabudovaný otočný úchyt

LA SIESTA vyvinula a patentovala otočný úchyt, slúžiaci k zvýšeniu pohodlia i bezpečnosti. Umožňuje otáčanie okolo vlastnej osi bez toho aby sa šnúry prekrížili.

Obruba odolná proti roztrhnutiu

Oba okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.

Závesný systém

Pohodlie zvyšuje i veľké množstvo závesných šnúr, ktoré prepájajú hojdačkové lehátko s úchytmi pre zavesenie a umožňujú rovnomerne rozložiť váhu tela, takže sa dostaví báječný pocit, ako by ste sa vznášali.

Certifikované podľa OE100

Tento produkt je vyrobený z biobavlny podľa kritérií OE 100. Bavlna pochádza z geneticky nemanipulovaných semien a bola vypestovaná bez použitia chemikálií.

Technické parametre

  • Celková výška: 155 cm
  • Rozpätie tyče: 110
  • Materiál: 100% bavlna
  • Plocha na sedenie: 140×105 cm (dĺžka x šírka)
  • Nosnosť: 130 kg
  • Hmotnosť: 2,1 kg
  • Požadovaná minimálny výška: 200 cm
  • Môže sa prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C

Video

Cena 89.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete