Závesné kreslo Mexicana Exotic, 150 kg AKCIA

Závesné kreslo Mexicana Exotic, 150 kg AKCIA
Cena 46.99
VYPREDANÉ

Závesné kreslo Mexicana Exotic

Závesné mexické hojdacie kreslo Mexicana s nosnosťou do 150 kg, vhodné pre malých i veľkých. Kreslo je veľmi pohodlné a je vhodnou alternatívou k hojdacej sieti najmä v menších priestoroch. Svoje miesto si určite nájde interiéri, ale aj na terase či balkóne. Ocenia ho aj tehotné ženy, ktoré potrebujú dopriať úľavu svojmu namáhanému chrbtu rovnako ako aj mamičky pri dojčení.

  • materiál: bavlna
  • hmotnosť: cca 2 kg
  • k tomuto závesnému kreslu odporúčame dokúpiť otočný úchyt z našej ponuky, vďaka ktorému a môžete v kresle točiť dookola

Starostlivosť

Mexická hojdacia sieť si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Je vhodná na vnútorné aj vonkajšie používanie. Oká siete nevešajte priamo na hák, ale použite medzičlánok v podobe lana alebo skoby.

Vonku sieť chráňte pred dažďom a iným nepriaznivým počasím. Keď hojdaciu sieť nepoužívate, odložte ju dovnútra. Farby hojdacej siete na slnku prirodzene blednú. Rozrezané, prasknuté alebo prepálené vlákna sa dajú ľahko opraviť, tým že zviažete oba konce poškodeného vlákna opäť dokopy.

Pri používaní hojdacej siete dajte pozor, aby ste nite nezatiahli hodinkami, opaskami, gombíkmi alebo inými časťami Vášho odevu a aby ste ich neprerezali ostrými predmetmi. Pri manipulácii držte sieť za oba konce, predítete tak zauzleniu koncových vlákien.

Cena 46.99

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete