Set Hojdacia sedačka Currambera cherry + stojan Mediterraneo anthracite

Set Hojdacia sedačka Currambera cherry + stojan Mediterraneo anthracite
Cena 224.90
pohojdáte sa o 15 dni

Set Hojdacia sedačka Currambera cherry + stojan Mediterraneo anthracite

Set obsahuje hojdaciu sedačku Currambera vo farbe cherry a stojan Mediterraneo anthracite.

Špičková hojdacia sedačka Currambera je zárukou vysokej kvality, pohodlia a príjemného dizajnu. Je vyrobená z prírodnej, veľmi mäkkej bavlny. So svojou širokou ponukou dostupných farieb a širokou škálou výrobkou je obzvlášť populárna. Sedačka Pochádza z Kolumbie, kde je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.

Hojdacie siete a sedačky CURRAMBERA sú vyrobené z pevnej husto tkanej 100% bavlny, ktorá vydrží extrémnu záťaž. Pri jej tkaní sa používajú veľmi dlhé vlákna, ktoré následne zabraňujú žmolkovaniu a ľahkému roztrhnutiu. Látka je na dotyk veľmi príjemná a jej sýte odtiene skvele doplnia každý interiér. Na jar i v lete môže byť hojdacia sieť Vaším dobrým spoločníkom na cestách alebo na záhrade Vášho domu či chalupy.

Materiál

Čistá bavlna je príjemná na dotyk, pohodlná, pevná a trvanlivá. Na jej dlhých vláknach farby obzvlášť žiaria.

Bambusová tyč

Tyč je vyrobená zo špeciálne pestovaného bambusu. Vďaka náročnej doštičkovej výrobnej technológii má obzvlášť stabilnú štruktúru a príjemne hladký povrch. Bambusové drevo je odolné a môže zostať vonku po celé leto, bez toho, aby jeho stabilita utrpela. Jeho veľmi tmavá farba, získaná špeciálnym karamelizovaním za horúca, je aj optickým pôžitkom.

Zabudovaný otočný úchyt

LA SIESTA vyvinula a patentovala otočný úchyt, slúžiaci k zvýšeniu pohodlia i bezpečnosti. Umožňuje otáčanie okolo vlastnej osi bez toho aby sa šnúry prekrížili.

Obruba odolná proti roztrhnutiu

Oba okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.

Závesný systém

Pohodlie zvyšuje i veľké množstvo závesných šnúr, ktoré prepájajú hojdačku s úchytmi pre zavesenie a umožňujú rovnomerne rozložiť váhu tela, takže sa dostaví báječný pocit, ako by ste sa vznášali.

Zodpovedné lesné hospodárenie

Pečať FSC ® garantuje, že drevo pochádza z ekologického pestovania a všetky jeho ďalšie spracovania podliehajú prísnym pravidlám organizácie Forest Stewardship Council. FSC ®-Licencia Code: CO12427

Technické parametre

  • Celková výška: 155 cm
  • Rozpätie tyče: 110 cm
  • Materiál: 100% bavlna
  • Plocha na sedenie: 140×105 cm
  • Nosnosť: 130 kg

Môže sa prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C.

Stojan Mediterraneo anthracite

Stabilný a praktický stojan La Siesta Mediterráneo je určený na upevnenie všetkých druhov hojdacích sietí a sedačiek. Stojan je výškovo a nastaviteľný. Nech už bude Vaša hojdacia sieť umiestnená v interiéri alebo vo vonkajších priestoroch.

  • výška stojana: 200 – 240 cm
  • nosnosť siete: 130 kg
  • veľkosť základne: 130×115 cm
  • váha: 21 kg
Cena 224.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete