Hojdacia sieť s tyčou Alabama Kingsize avocado

Hojdacia sieť s tyčou Alabama Kingsize avocado
Hojdacia sieť s tyčou Alabama Kingsize avocado Hojdacia sieť s tyčou Alabama Kingsize avocado Hojdacia sieť s tyčou Alabama Kingsize avocado
Cena 189.90
pohojdáte sa o 10 dni

Hojdacia sieť s tyčou Alabama

Luxusná obojstranná hojdacia sieť severoamerického štýlu La Siesta Alabama vďaka polstrovaniu a vankúšu pod hlavu poskytuje pohodlné ležanie aj počas chladnejších letných večerov. Sieť je vyrobená z vlákna HamacTex®, takže je pevná a odolná voči vplyvom počasia.

Vďaka tomu, že nezadržiava vlhkosť, sa v nej nedržia plesne ani baktérie. Ak zmokne, uschne rýchlo a bez pomoci. To ocenia predovšetkým tí, ktorí neradi na konci každého dňa veci zo záhrady upratujú. Látka je navyše odolná proti opotrebovaniu a zašpineniu, sviežosť jej žiarivých farieb neohrozí ani priame slnečné svetlo.

Odolný materiál

HamacTex® je polypropylénové vlákno vyvinuté špeciálne pre hojdacie siete a ich špeciálne nároky. Vlákno vyzerá ako bavlna a je rovnako príjemné na dotyk, navyše je odolné, stálofarebné a veľmi rýchlo schne.

Vypínacia tyč z dreva Shorea

Drevo Shorea rastie predovšetkým v juhovýchodnej Ázii. Vďaka svojej enormnej hustote vykazuje obzvlášť vysokú stabilitu. Drevo je odolné a vydrží vonkajšie poveternostné podmienky bez problému po celé roky.

Polstrované lehátko

Vypolstrované lehátko zvyšuje pohodlie hojdacej siete a chráni pred chladom. Vďaka príjemne mäkkým vankúšom je jednoduché podľahnúť únave a trochu si zdriemnuť.

Množstvo šnúr na zavesenie

Pohodlie zvyšuje i veľké množstvo závesných šnúr, ktoré prepájajú hojdačkové lehátko s úchytmi pre zavesenie a umožňujú rovnomerne rozložiť váhu tela, takže sa dostaví báječný pocit, ako by ste sa vznášali.

Technické parametre

  • Celková dĺžka siete: 400 cm
  • Materiál: HamacTex® (polypropylénové vlákno)
  • Veľkosť ložnej plochy: 140×210 cm
  • Dĺžka rozperných tyčí: 140 cm
  • maximálna zaťažiteľnosť: 160 kg
  • minimálna požadovaná dĺžka pre zavesenie: 400 cm
  • kompatibilné stojany: drevený stojan Canoa Kingsize, kovový stojan Nautico Kingsize (POZOR Stojan Canoa Double a Nautico Double napriek nosnosti 160 kg nie sú kompatibilné so sieťou)

Upevnenie siete

Pre úspešnú inštaláciu hojdacie siete s rozpernou tyčou je dôležité vedieť, že je nevyhnutné, aby sieť bola poriadne napnutá. Čím bude vypnutejšia, tým pohodlnejšie sa v nej bude ležať. Hojdacia sieť s rozpernou tyčou vyžaduje o trochu viac miesta ako hojdacia sieť bez tyče. Výška nutná pre zavesenie (y) sa približne rovná jednej štvrtine vzdialenosti medzi závesnými bodmi (x).

Napríklad pre 4 metre dlhú hojdacia sieť s rozpernou tyčou sa výška potrebná po zavesení rovná jednému metru. Pri menšej hojdacej sieti budete potrebovať kratšiu vzdialenosť aj nižšie výšku zavesenie.

Video

Cena 189.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete