Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry

Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry
Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry Hojdacia sieť pre dvoch Currambera blueberry
Cena 89.90
pohojdáte sa o 10 dni

Hojdacia sieť pre dvoch Currambera

Hojdacia sieť Currambera je jedným z najobľúbenejších modelov La Siesta. Táto priestranná hamaka unesie aj dvoch dospelých, s nosnosťou do 160 kg. Je zárukou vysokej kvality, pohodlia a príjemného dizajnu.

Sieť Pochádza z Kolumbie, kde je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Typickým znakom všetkých hojdacích sietí vyrobených v Kolumbii je otvorený závesný úchyt.

Hojdacie siete a sedačky CURRAMBERA sú vyrobené z pevnej husto tkanej 100% bavlny, ktorá vydrží extrémnu záťaž. Pri ich tkaní sa používajú veľmi dlhé vlákna, ktoré následne zabraňujú žmolkovaniu a ľahkému roztrhnutiu. Látka je na dotyk veľmi príjemná a jej sýte odtiene skvele doplnia každý interiér. Na jar i v lete môže byť hojdacia sieť Vaším dobrým spoločníkom na cestách alebo na záhrade Vášho domu či chalupy.

Materiál

Čistá bavlna je príjemná na dotyk, pohodlná, pevná a trvanlivá. Na jej dlhých vláknach farby obzvlášť žiaria.

Obruba odolná proti roztrhnutiu

Oba okraje hojdačky sú pretkané zvlášť hustou sieťou vlákien, čo dáva hojdačke robustnosť a veľkú stabilitu.

Závesný systém

Pohodlie zvyšuje i veľké množstvo závesných šnúr, ktoré prepájajú hojdačkové lehátko s úchytmi pre zavesenie a umožňujú rovnomerne rozložiť váhu tela, takže sa dostaví báječný pocit, ako by ste sa vznášali.

Technické parametre

  • Celková dĺžka: 350 cm
  • Materiál: 100% bavlna
  • Plocha na ležanie: 230×160 cm
  • Požadovaný minimálny odstup pre zavesenie siete: 310 cm
  • Nosnosť: 160 kg
  • Možnosť prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C.

Video

Cena 89.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete