Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest

Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest
Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor forest
Cena 79.90
pohojdáte sa o 8 dni

Hojdacia sieť pre dvoch Aventura

Hojdacia sieť Aventura je okúzľujúca priestranná hamaka pre jednu až dve osoby. Sieť je vyrobená z vodeodolného a rýchloschnúceho materiálu HamatecTex®, takže je ideálna do Vašej záhrady či na terasu.

Pre túto kolumbijskú sieť je charakteristický veľký počet závesných šnúr, ktoré zaisťujú rovnomerné rozloženie váhy, neuveriteľný komfort a dlhú životnosť. Odolnosť siete naviac zvyšujú zosilnené okraje, ktoré zabraňujú roztrhnutiu.

Hojdacia sieť pre dvoch

AVENTURA je tradičná hojdacia sieť pre 1 – 2 osoby, s nosnosťou do 160 kg. Tip na pohodlné ležanie: Ľahnite si do siete naprieč. Pri diagonálnom ležaní bude mať váš chrbát najlepšiu možnú oporu a tiež sieť bude v tejto polohe najviac roztvorená.

Odolný materiál

HamacTex® je polypropylénové vlákno, vyvinuté špeciálne pre hojdacie siete a ich osobité požiadavky. Vzhľad a pocit na pokožke sa takmer na nerozoznanie podobá na bavlnu.

Funkčné vlákno HamacTex® je nenáročné na údržbu, vysoko odolné voči poveternostným vplyvom, slnečnému žiareniu, zabezpečuje stálofarebnosť, vyznačuje sa vysokou rezistenciou voči vlhkosti a vode, čiže rýchlo schne a nedržia sa v nej plesne ani baktérie. Materiál má nízky sklon k nabíjaniu sa statickou elektrinou a žmolkovaniu. Má zároveň dobrú pevnosť a odolnosť voči oderu.

Obruba odolná proti roztrhnutiu

Oba okraje siete sú pretkané obzvlášť hustou sieťou vlákien, čo jej dáva robustnosť a veľkú stabilitu.

Množstvo šnúr na zavesenie

Pohodlie v sieti zvyšuje veľké množstvo závesných šnúr, ktoré prepájajú lehátko s úchytmi pre zavesenie a umožňujú rovnomerne rozložiť váhu tela, takže sa dostaví báječný pocit, ako by ste sa vznášali. Množstvo závesných šnúr taktiež prispieva k dlhej životnosti hojdacej siete.

Technické údaje

  • šírka siete: 160 cm
  • celková dĺžka: 350 cm
  • dĺžka plochy na ležanie: 230 cm
  • nosnosť: 160 kg
  • požadovaný minimálny odstup: 310 cm
  • materiál: 100 % polypropylene (HamacTex®)
  • hmotnosť: 1,1 kg
  • možno prať v práčke pri teplote 30°C
  • krajina pôvodu: Kolumbia

Požiadavky na priestor

Vzdialenosť potrebnú pre zavesenie siete môžete určiť podľa jednoduchého pravidla: Výška zavesenia (y) by sa mala približne rovnať polovici vzdialenosti medzi závesnými bodmi (x). V prípade, že je vzdialenosť medzi závesnými bodmi väčšia, musí byť hojdacia sieť namontovaná o niečo vyššie.

Poloha ležmo

Keď ležíte v sieti naprieč (diagonálne), vaše telo roztvorí látku siete a prirodzene sa tak zväčší priestor na ležanie. Látka vás nezviera. Pri ležaní naprieč má váš chrbát najväčšiu možnú oporu. Hojdanie je v tejto polohe najpríjemnejšie.

Pranie – Zviažte šnúry dohromady

Pred praním zviažte závesné šnúry dohromady, zabránite tak ich ošúchaniu. Brazílske macramé môžete ochrániť pomocou sieťky na pranie.

Chráňte pred odieraním

Zaistite, aby sa sieť mohla voľne hojdať a netrela sa o zem.

Pred uskladnením na zimu vysušte

Odporúčame, aby ste hojdaciu sieť pred uskladnením na zimu vyčistili a riadne vysušili. Po dokonalom vyschnutí vložte do plastového obalu, ktorý ju ochráni pred drobnými škodcami.

Video

Cena 79.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
Príslušenstvo
Tree Rope - upevnenie hojdacej siete
Upevňovací systém Tree Rope je praktickým pomo...
Home Rope - upevnenie hojdacej siete
Upevňovací systém Home Rope je vhodný pre mont...
Stojan Neptuno Sand na hojdaciu sieť pre dvoch, kovový
Stojan Neptuno Sand je určený pre zavesenie hojd...
Príbuzné produkty
Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor river
Hojdacia sieť Aventura je okúzľujúca priestran...
Hojdacia sieť pre dvoch Aventura Outdoor wild rose
Hojdacia sieť Aventura je okúzľujúca priestran...
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete