Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne

Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne
Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne Hojdacia sieť Bossanova Kingsize champagne
Cena 249.90
pohojdáte sa o 10 dni

Rodinná hojdacia sieť Bossanova

Luxusná rodinná sieť Bossanova pochádza z Brazílie. Táto sieť je vyrobená z BIO bavlny a je extrémne mäkká, priestranná a pohodlná. Sieť vyniká krásnou ozdobnou čipkou, ktorá je celá robená ručne. Nie je len krásna, ale vďaka pevným uzlom prispieva k lepšiemu rozloženiu váhy a tým vytvára komfortný pocit pri hojdaní. Nosnosť siete: 200 kg.

Vďaka špeciálnej – diagonálnej technike tkania a pružnej väzbe sa látka dokonale prispôsobí krivkám tela. Rovnako ako ostatné brazílske siete Bossanova zdobia dekoratívne čipky Macrae

Kúpou siete Bossanova urobíte niečo dobré nielen pre seba, ale aj pre brazílske deti žijúce na ulici. La Siesta totiž podporuje projekt „Dito Escolinha“ v brazílskom meste Fortaleza. Z každej predanej siete venuje La Siesta 5 € nemeckému charitatívnemu spolku „Tor zur Hoffnung“ (Brána nádeje), ktorý poskytuje plážovej futbalovej škole „Dito Escolinha“ športové vybavenie, školské pomôcky a ešte oveľa viac.

Materiál

Čistá bavlna je príjemná na dotyk, pohodlná, pevná a trvanlivá. Na jej dlhých vláknach farby obzvlášť žiaria. Organická bavlna sa zároveň ľahko čistí.

Tradičná ozdobná obruba

Ozdobná obruba na okrajoch siete je typickým znakom brazílskych hojdacích sietí. Tradícia tejto tzv. verandy sa udržiava najmä na severovýchode Brazílie.

Brazílske čipky (macramé)

Starodávna technika viazania uzlov má zabrániť štiepeniu látky. Pôvodne sa tak volali arabské koberce so strapcami. Pri výrobe tradičnej brazílskej hojdacej siete ju používali pre jej praktickosť i ozdobnosť medzi plochou na ležanie a zavesením. Macramé optimálne rozloží váhu tela na závesné šnúry po oboch stranách siete a zvyšuje tak pohodlie pri ležaní.

Pružná plocha na ležanie

Vďaka špeciálnej tkacej technike sa dá sieť diagonálne rozťahovať, takže sa veľmi dobre prispôsobí telu a zaručuje mimoriadne pohodlie.

Závesný systém

Pohodlie zvyšuje i veľké množstvo závesných šnúr, ktoré prepájajú sieť s úchytmi pre zavesenie a umožňujú rovnomerne rozložiť váhu tela, takže sa dostaví báječný pocit, ako by ste sa vznášali.

Technické parametre

  • Celková dĺžka: 400 cm
  • Požadovaný minimálny odstup pre zavesenie siete: 360 cm
  • Materiál: 100% bio bavlna
  • Plocha na ležanie: 260×180 cm
  • Nosnosť: 200 kg
  • Hmotnosť: 2,5 kg
  • Možnosť prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C

Video

Cena 249.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete