Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg

Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg
Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri orange, 180 kg
Cena 59.90
pohojdáte sa o 10 dni

Cestovná sieť pre dvoch Colibri

Hojdacia sieť La Siesta Colibri je odľahčená cestovná sieť z priedušného padákového hodvábu. Sieť je extrémne ľahká a skladná, s integrovaným závesným systémom. Ideálna je na cestovateľské účely, ale aj do stiesnených priestorov. Jednoduchým spôsobom ju môžete premeniť na plážovú deku či tienidlo proti slnku.

Ultraľahká hojdacia sieť pre turistov a trampov so zväčšenou plochou na ležanie je určená pre dve osoby (nosnosť 180kg zaisťuje možnosť ležanie aj pre viac osôb). Na to ako ľahko je prenosná, ponúka plnohodnotné parametre: je stabilná, rýchlo použiteľná, úžasne jemná, priedušná. Dvom osobám poskytuje dostatok pohodlia pre nocovanie pod holým nebom. Sieť je balená vo vaku z rovnakého materiálu a v rovnakej farbe ako sieť, s dvoma silnými polyesterovými lanami (každé 3m) a dvoma veľmi ľahkými systémami pre ľahké zavesenie.

Materiál

Padákový hodváb sa vyrába z nylonového vlákna Trilobal, ktoré sa vyznačuje veľmi mäkkým povrchom, ľahkosťou a pritom robustnosťou, navyše je priedušné a veľmi rýchlo schne.

Integrovaný závesný systém

Ucelený systém EasyAdjust umožní rýchle zavesenie a zvesenie hojdacej siete aj v neštandardných podmienkach. Systém je tvorený z dvoch odľahčených lán, dlhých 3 m a sponami, vďaka ktorým je možné dĺžku lán upraviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Spona je vyrobená z polyamidu vystuženého skleným vláknom.

Jednoduché nastavenie

Cestovná sieť Colibri s rýchlym závesným systémom bola vyvinutá špeciálne pre cestovateľov. Hoci váži iba 1000 g (vrátane obalu a závesných lán), nestratila nič zo svojho pohodlia ani jedinečného štýlu.

Extrémne ľahká, extrémne skladná

Cestovná sieť Colibri je vyrobená z padákového hodvábu (100% nylon trilobal), ktorého vlákna sú extrémne ľahké a zároveň veľmi pevné a odolné. Látka je priedušná, rýchlo schne a navyše je veľmi príjemná na dotyk. Hojdacia sieť Colibri sa hodí aj do stiesnených priestorov, môžete ju využiť i k domácemu odpočinku alebo ako príležitostné lôžko pre hostí.

Úložný vak a šikovné pútka

Ľahký a skladný obal z rovnakého materiálu je opatrený doťahovacími prackami, ktoré môžu slúžiť aj ako úchytky pre ďalšie cestovateľské potreby. Na bokoch siete, vo farebne odlíšenom leme je niekoľko všitých pútok, ktoré sú vhodné nielen pre uskladnenie samotného obalu, ale aj pre uchytenie fliaš na vodu, cestovateľských príručiek, máp či časopisov.

Plážová deka či stan proti slnku

Hojdacia sieť Colibri je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko premeniť v plážovú deku, prestieradlo, ľahkú prikrývku alebo stan proti slnku. Stačí uvoľniť šnúrky v závesných očkách siete a rozprestrieť 200 cm širokú a 300 cm dlhú látku.

Technické parametre

  • Plocha siete na ležanie: 300×200 cm
  • Rozpätie siete: 300 cm
  • Nosnosť siete: 180 kg
  • Hmotnosť siete: 1 kg
  • Materiál: padákový hodváb
  • Možnosť prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C

Tip na pohodlné ležanie

Ľahnite si do siete naprieč. Pri diagonálnym ležaní budú mať váš chrbát najlepšiu možnú oporu a tiež sieť bude v tejto polohe najviac roztvorená.

Požiadavky na priestor

Vzdialenosť potrebnú pre zavesenie siete môžete určiť podľa jednoduchého pravidla: Výška zavesenia (y) by sa mala približne rovnať polovici vzdialenosti medzi závesnými bodmi (x). V prípade, že je vzdialenosť medzi závesnými bodmi väčšia, musí byť hojdacia sieť namontovaná o niečo vyššie.

Chráňte pred odieraním

Zaistite, aby sa sieť mohla voľne hojdať a netrela sa o zem.

Pred uskladnením na zimu vysušte

Odporúčame, aby ste hojdaciu sieť pred uskladnením na zimu vyčistili a riadne vysušili. Po dokonalom vyschnutí vložte do plastového obalu, ktorý ju ochráni pred drobnými škodcami.

Video

Cena 59.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete