Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg

Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg
Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo forest, 180 kg
Cena 69.90
pohojdáte sa o 2 dni

Cestovná sieť pre dvoch Colibri Camo

Cestovné sieť pre dvoch Colibri Camo Forest so svojím klasickým maskovacím vzorom a odtieňom zelenej je ideálnym spoločníkom do prírody. Stačí sa rozhliadnuť po peknom mieste, zavesiť Colibri Camo Forest a splynúť s okolím. Zažite divočinu s cestovnou sieťou Colibri Camo!

Cestovná hamaka Colibri Camo je veľmi ľahká sieť, vyrobená z jemného padákového hodvábu, ktorá sa vyznačuje extrémnou odolnosťou, preto je ideálna pre použitie vonku v prírode. Každá cestovná sieť Colibri má integrovaný závesný systém. Ľahko ju zavesíte aj zložíte. Akékoľvek miesto na zemi sa tak môže premeniť vo vašu osobnú oázu, či už ste doma alebo na cestách.

Materiál

Padákový hodváb sa vyrába z nylonového vlákna Trilobal, ktoré sa vyznačuje veľmi mäkkým povrchom, ľahkosťou a pritom robustnosťou, navyše je priedušné a veľmi rýchlo schne.

Integrovaný závesný systém

Ucelený systém EasyAdjust umožní rýchle zavesenie a zvesenie hojdacej siete aj v neštandardných podmienkach. Systém je tvorený z dvoch odľahčených lán, dlhých 3 m a sponami, vďaka ktorým je možné dĺžku lán upraviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Spona je vyrobená z polyamidu vystuženého skleným vláknom.

Extrémne ľahká, extrémne skladná

Cestovná sieť Colibri je vyrobená z padákového hodvábu (100% nylon trilobal), ktorého vlákna sú extrémne ľahké a zároveň veľmi pevné a odolné. Látka je priedušná, rýchlo schne a navyše je veľmi príjemná na dotyk. Hojdacia sieť Colibri sa hodí aj do stiesnených priestorov, môžete ju využiť i k domácemu odpočinku alebo ako príležitostné lôžko pre hostí.

Vak na cestovné veci

Cestovná sieť COLIBRI sa dodáva v obale, do ktorého si môžete, zatiaľ čo relaxujete v sieti, uložiť rôzne cestovné nevyhnutnosti – fľaša na vodu, MP3 prehrávač či iné cennosti.

Plážová deka či stan proti slnku

Hojdacia sieť Colibri je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko premeniť na plážovú deku, ľahkú prikrývku alebo tienidlo proti slnku. Stačí uvoľniť šnúrky v závesných očkách siete a látku rozprestrieť.

Technické parametre

  • Plocha siete na ležanie: 300×200 cm
  • Rozpätie siete: 300 cm
  • Nosnosť siete: 180 kg
  • Hmotnosť siete: 1 kg
  • Materiál: 100% nylon – padákový hodváb
  • Možnosť prať v práčke na jemnom praní pri teplote 30° C

Tip na pohodlné ležanie

Ľahnite si do siete naprieč. Pri diagonálnym ležaní budú mať váš chrbát najlepšiu možnú oporu a tiež sieť bude v tejto polohe najviac roztvorená.

Požiadavky na priestor

Vzdialenosť potrebnú pre zavesenie siete môžete určiť podľa jednoduchého pravidla: Výška zavesenia (y) by sa mala približne rovnať polovici vzdialenosti medzi závesnými bodmi (x). V prípade, že je vzdialenosť medzi závesnými bodmi väčšia, musí byť hojdacia sieť namontovaná o niečo vyššie.

Chráňte pred odieraním

Zaistite, aby sa sieť mohla voľne hojdať a netrela sa o zem.

Pred uskladnením na zimu vysušte

Odporúčame, aby ste hojdaciu sieť pred uskladnením na zimu vyčistili a riadne vysušili. Po dokonalom vyschnutí vložte do plastového obalu, ktorý ju ochráni pred drobnými škodcami.

Video

Cena 69.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík
 

Hojdacia siet / Húpacie siete / Závesné kreslá / Húpacie vaky / Hamaky / Stojany pre siete